PREDATORY ŠETŘÍ ŽIVOTY

Vzpomínáte jak v roce 2011 spadl dron na území Iránu? Bylo to v době, kdy v našich médiích byly drony oslavovány málem jako poslové míru. Dnes americké drony létají i nad našimi hlavami.

„Predátory šetří naše životy“, tak nějak zněl titulek článku oslavující neviditelné bezpilotní letouny armády Spojených států. Doprovázen byl fotografií rozesmátých chlapců v uniformách US army obsluhujících počítače kdesi v Arizoně. Chlapci vypadali jako když hrají „Prince of Persia“ nebo tak něco a vůbec nevnímali trochu jiné zprávy, tu o desítkách mrtvých na svatbě, tu o desítkách dětí vyhozených i s autobusem do povětří.
Je to celkem jasné. Nám všem (až na zanedbatelné výjimky potvrzující pravidlo) je to jasné. Naše zbraně šetří životy a čím dokonalejší zbraně máme, tím lépe ochraňujeme život. Naše zbraně jsou vlastně tím nejlepším příspěvkem k pravé humanitě. Slouží k ochraně lidského života jako takového, k záchraně Země a možno i říci že tak trochu i k záchraně celého vesmíru. Je totiž jasné, že vesmír bez nás! by už nebyl tím pravým vesmírem. Naopak zbraně našich včerejších, dnešních a zejména budoucích protivníků jsou zločinnými nástroji totalitních praktik, genocidy a zločinů proti lidskosti.
Jenom díky benevolenci, toleranci vpravdě nebeské a milování takřka ježíšovskému, jsme nevyhlásili spravedlivou válku těm, kteří nám náš humanitární Predátor šetřící životy, sprostě ukradli. Jak jinak lze nazvat takové jednání, kdy prokazatelně náš neviditelný zázrak upadl přes 200km ve vnitrozemí našich nepřátel na zem – a oni jej nemíní vrátit! Kdyby se snažili takovou sprosťárnu alespoň nějak zamaskovat, ale oni ho naopak vystavují v televizi! Navíc ne v té naší, ale v té svojí! A tak profitují dvakrát, ne-li vícekrát! Chlubí se krádeží – a to v zemi kde se prý nekrade, na rozdíl od našich zemí, kde se prý krade. Věřím, že však jednou přijde den, kdy dojde našim demokratickým vůdcům božská trpělivost a dojde k vylití oprávněného hněvu ze spravedlivých srdcí všeho severozápadního okruhu odkojeného židovsko křesťanskou láskou a Coca Colou. Nechtějí nám platit za rakety, přesně mířené střely, svícení bílým fosforem a úžasné střelivo s ochuzeným uranem? Vezmeme si tedy sami co nám za naši ochranu světové humanity právem náleží a je nám tak nestoudně odpíráno. Naší ropu, naše diamanty, naše zlato, naši Zemi….

Krasne zni zvony byznysu utrpeni
tak to chodí. jednou jsi dole, jednou nahoře